Telefon: +48 512 494 390+48 512 494 390

Machandel

Dla zespołu firmy Machandel każde przyjęcie stanowi wyzwanie !

Machandel

Machandel to profesjonalna firma cateringowa z Gdańska, oferująca kompleksową obsługę gastronomiczną wesel, pikników, konferencji oraz innych wydarzeń okolicznościowych.

 

Bogate menu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zespołu pozwalają na swobodne wpasowanie się w konwencję każdego przyjęcia.  Oferta firmy Machandel skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Mamy doświadczenie w zaopatrywaniu przyjęć, na których gościło od kilku do kilkuset osób.

 

Kompetentny zespół oraz najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny pozwala nam na organizowanie cateringu nie tylko w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, ale na terenie całego kraju. Z powodzeniem obsługiwaliśmy imprezy w takich miastach jak: Katowice, Poznań, Warszawa, Szczecin czy Olsztyn.

 

Jadłospis przyjęcia opracowywany jest wspólnie z Klientem oraz dopasowywany do charakteru przyjęcia. Potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych, najlepszej jakości produktów. Nasi doświadczeni kucharze przykładają wielką wagę do estetyki serwowanych dań.

 

Zespół firmy Machandel dba również o nienaganną dekorację krzeseł oraz stołu, wykorzystując światło dekoracyjne, tiule i tkaniny czy też świeżo cięte kwiaty. Osobom organizującym wesele zapewniamy dodatkowe wsparcie konsultantów weselnych, którzy udzielą fachowej pomocy na każdym etapie planowania oraz w samym dniu uroczystości.

 

Dla zespołu firmy Machandel każde przyjęcie stanowi wyzwanie. Gruntownie przygotowujemy się do obsługiwanych przez nas imprez, aby w pełni usatysfakcjonować gości o zróżnicowanym guście kulinarnym.

Nasza lokalizacja

ul. Morska 4

Gdańsk, Pomorskie

80-341 Gdańsk-Jelitkowo

Dane kontaktowe

Telefon: +48 58 340 89 29

Komórka: +48 512 494 390

Adres e-mail: biuro@machandel.pl