Telefon: +48 512 494 390+48 512 494 390

CATERING

Firma Machandel oferuje kompleksową obsługę cateringową również Klientom prywatnym !

CATERING

Machandel to Catering i Restauracja w jednym!


Z przekonaniem stwierdzamy, że prowadzenie restauracji uwrażliwiło nas znacznie na potrzeby naszych Klientów. Mimo tego że nasza autorska Restauracja Nad Potokiem mieści się przy ul. Morskiej 4 w Gdańsku, obsługą cateringową zajmujemy się nie tylko na terenie Trójmiasta. Jesteśmy przygotowani na zlecenia z różnych rejonów Polski. Szeroki zasięg cateringu Machandel jest możliwy dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi, który potrafi stworzyć prawdziwe majstersztyki kulinarne i zadbać o sprawną organizację całej usługi, natomiast wysokiej jakości sprzęt cateringowy zadba o właściwie dostarczone zamówienie.

 

Planujemy i organizujemy różnego rodzaju imprezy cateringowe, takie jak:

  • Catering 
  • szkolenia i konferencje
  • business lunche i śniadania
  • imprezy okolicznościowe i rodzinne
  • bankiety, spotkania integracyjne i grille w ogrodzie
  • wesela w Restauracji starogdańskich murach XVI wiecznego spichlerza lub w plenerze

 

Zaangażowanie oraz profesjonalizm zespołu Machandel wesprze swoją wiedzą oraz doświadczeniem Państwa oczekiwania i pomysły na organizację każdej uroczystości i spotkania firmowego, a w swojej ofercie Oferujemy szeroka gamę różnych propozycji kulinarnych.

Machandel to firma rzetelna, sprawnie funkcjonująca a przede wszystkim nowoczesna!
Od lat śledzimy kulinarne nowinki oraz upodobania ludzi pod względem doboru dań, a także estetycznej oprawy imprez. Wspomagane przez naszą wyjątkową załogę przyjęcia i usługi cateringowe, nawet dla kilkuset osób, wyróżniają się wyśmienitym i niepowtarzalnym smakiem oraz niezwykłą dekoracją.

 

Decydując się na współpracę z Machandel, mogą być Państwo spokojni, że wszelkie uroczystości pod naszym kierownictwem będą wiązały się jedynie z przyjemnymi wrażeniami.

 

Korzystając z naszych usług możecie być Państwo spokojni o obsługę cateringową każdej imprezy, zarówno tej rodzinnej w domowej atmosferze, ale także firmowych spotkań i uroczystości od kilku do kilkuset osób.
Mieliśmy przyjemność organizować dziesiątki udanych imprez okolicznościowych i uroczystości towarzyskich. Wszystkie serwowane przez nas potrawy przygotowywane są z wysokiej jakości, naturalnych składników, a wystrój dopasowywany jest do charakteru konkretnego przyjęcia oraz oczekiwań Klienta.

 

Nasze przykładowe propozycje oferty cateringowej:

 

 

 Przykładowe miasta w których organizowaliśmy nasz catering to: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Kraków, Katowice, Białystok, Lublin, Wrocław, Szczecin, Poznań, Toruń, Olsztyn, Lublin i inne

Catering Gdańsk ,catering w gdańsku ,usługi cateringowe, imprezy dla firm w Gdańsku, catering dla firm Gdańsk, Obiady dla Firm Gdańsk, Bankiety w Gdańsku.

 

Wiemy jak ważne jest dobrze, a zarazem smacznie zjeść…

 

 

Nasza lokalizacja

ul. Morska 4

Gdańsk, Pomorskie

80-341 Gdańsk-Jelitkowo

Dane kontaktowe

Telefon: +48 58 340 89 29

Komórka: +48 512 494 390

Adres e-mail: biuro@machandel.pl