Telefon: +48 512 494 390+48 512 494 390

WESELA

Jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, to dzień ślubu i wesela !

WESELA

Sala Weselna w Gdańsku

 
Jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, to dzień ślubu i wesela.
Wybór odpowiedniego miejsca na tę uroczystość to początek bardzo długiej pracy. Zaplanowanie całej uroczystości od początku do końca wymaga dużej cierpliwości i zaangażowania, dlatego w takiej sytuacji dobrze jest zaufać i skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jesteśmy po to, aby ułatwić Wam tą długa i trudną organizacyjną drogę.  

W zależności od tego, czy planujecie Państwo małe przyjęcie weselne w gronie najbliższych, czy całonocne wesele do białego rana, zespół firmy Machandel zaoferuje Państwu odpowiednie miejsce.

 

Posiadamy atrakcyjną salę weselną w Restauracji Nad Potokiem z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, Park Jelitkowski, oraz tętniącą życiem promenadę. To właśnie tu, w nowoczesnym sposób, a także ogrodowym stylu typu Garden Party, eleganckim i ciepłym wystroju zaaranżujemy niezapomniane i szykowne wesela. Wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej, dowolne ustawienie stołów, dekorację, jak również możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin w ogrodzie, zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

W naszej ofercie proponujemy także nietuzinkowe miejsce przy organizacji wesela w Gdańsku. W XVI wiecznym gdańskim spichlerzu, łączymy nowoczesny styl z historią. Niesamowite połączenie starogdańskich murów z awangardowym wystrojem stołów budzi zachwyt u wielu zaproszonych gości.
 
 
Osobom decydującym się na organizację wesela z firmą Machandel oferujemy wsparcie konsultantów ślubnych. Są to osoby z ponad      10-letnim doświadczeniem w branży, które pomogły w organizacji i zaplanowaniu ponad 100 przyjęć ślubnych.
Przeprowadzimy Państwa przez cały proces organizacji uroczystości służąc radą zarówno na etapie jej planowania, jak i w dniu samych zaślubin. Dzięki pomocy wszystko przebiegnie według ustalonego planu, a uroczystość długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Konsultanci ślubni firmy Machandel organizują przyjęcia ślubne w sposób profesjonalny, spełniając wymagania oraz najskrytsze marzenia Pary Młodej.

 

Skontaktuj się z naszymi konsultantami pod numerem telefonu: 58 340 89 29

 

images/pliki/Oferta weselna 2018.pdf                                                                                       images/pliki/Oferta weselna 2019.pdf

Nasza lokalizacja

ul. Morska 4

Gdańsk, Pomorskie

80-341 Gdańsk-Jelitkowo

Dane kontaktowe

Telefon: +48 58 340 89 29

Komórka: +48 512 494 390

Adres e-mail: biuro@machandel.pl